Malarkey-news.jpg

04/06/2018

Michael Malarkey přiveze na Flédu debutové album

Americký indie folkový písničkář a herec známý z Upířích deníků Michael Malarkey k nám přiveze své debutové album Mongrels, neklidný příběh touhy a naděje, ale i smutku. V prodeji budou i VIP vstupenky, jejichž součástí je osobní setkání s Michaelem Malarkeyem.

Blomqvist-novinka.jpg

31/05/2018

Jan Blomqvist & Band vystoupí na open-air party na Špilberku

Fanoušci oblíbeného berlínského producenta Jana Blomqvista se dočkají jeho návratu. V květnu vystoupí i s kapelou na speciálním open-air koncertu na nádvoří hradu Špilberk.

Siriusmo-novinka.jpg

20/04/2018

Echoes uvádí: návrat Siriusma

Producent, blázen do starých analogových kláves, graffiti umělec a ilustrátor Siriusmo aka Moritz Friedrich se na vrcholu kariéry zavřel do elektronické jeskyně a vzdal se veřejného vystupování (kromě hraní na dětských oslavách). Nyní po 4 letech přichází s novým albem Comic.

Toxic-novinka.jpg

16/03/2018

Další Echoes s divousem The Toxic Avenger

Headlinerem březnových Echoes je oblíbenec francouzské kulturní scény The Toxic Avenger. Po účasti na Colours of Ostrava vystoupí poprvé v českém klubovém prostředí. Na tour 10 Years představí průřez svou nekonvenční tvorbou, která propojuje anglický pop, americký rock a francouzské elektro.

Johannes-Heil-ctverec.jpg

22/12/2017

Na další Elektru přiveze Johannes Heil nové album Gospel

Heil je jeden z nejproduktivnějších současných producentů a zakladatel labelu Exile. Představí nám své dynamicky energické a hypnotické techno s notnou dávkou syrovosti.