Billy-Barman-ctverec.jpg

11/04/2017

Slovenský alternativní večer ozdobí Katarzia a Billy Barman

Nepřehlédnutelné osobnosti slovenské alternativní scény Billy Barman a Katarzia vyrazili na společné turné, kde představují své nové oceňované desky. Série dvojkoncertů nazvaná Veľký Čínský Tour vyvrcholí 11. dubna na Flédě. Příznivci nemainstreamové hudby se mohou těšit na temnější, abstraktnější a elektroničtější projev kapely Billy Barman v živé verzi alba Dýchajúce obrazy a aktuální hudební polohu Katarzie s údernou kapelou, přesnými beaty a experimenty s elektronikou a rapem.

ChristianLoffler-Mohna-Foto-by-MaximilianAttilaBartsch.jpg

07/04/2017

Christian Löffler vnese do Echoes zvuky přírody

Headlinerem jarních Echoes bude 7. dubna německý producent a výtvarník Christian Löffler, který zde odstartuje své evropské turné k novému albu Mare. Doprovází ho hamburská vokalistka Mohna.

Cocotte-Minute-a-spol-ctverec.jpg

30/03/2017

Pražskej teplárenskej sjezd obrátí Flédu naruby

Návštěvníci Flédy zažijí 30. března bizarní koncertní kombinaci. Na společné turné nazvané Pražskej teplárenskej sjezd vyrazili Cocotte Minute, Prago Union a Hentai Corporation. Crossoveroví Cocotte Minute potvrdí úspěšný comeback, hip-hopové duo Prago Union živě představí album Smrt žije a thrash rock'n'rollová parta Hentai Corporation upevní svou pozici jedné z nejkontroverznějších kapel na domácí scéně. Přivede si navíc bouřlivého hosta, rappera Řezníka.

MG-4209.jpg

25/03/2017

Hledáme zkušené barmany

Máš zkušenosti za barem a umíš namíchat boží drinky?

Tommy-Cash-ctverec.jpg

23/03/2017

Uvádíme bizarní východoevropskou rappovou hvězdu Tommyho Cashe

Vystoupení nepředvídatelného hip-hopera Tommyho Cashe předchází skazky o ulítlých tanečních kreacích a intenzivním kontaktu s publikem. Přesvědčit o jejich pravdivosti se můžete 23. 3. u nás. Extravagantní bouřlivák přiveze nový materiál navazující na virálně úspěšný debut Euroz Dollaz Yeniz.