LVMEN-2017.jpg

11/06/2017

Hardcorová legenda Lvmen je zpět s novou deskou

Po sedmileté přestávce se na koncertní pódia vrací kultovní skupina Lvmen s novinkovým albem Mitgefangen – Mitgehangen. 11. června si ho vychutnáte na Flédě. Deska navazuje na předchozí opusy Lvmen proslulé prokládáním instrumentálních ploch nasamplovanými útržky mluveného slova. Atmosféru tradičně doladí filmová projekce. Večer tvrdé alternativní hudby otevřou sludge-metaloví Nikander.

Jelen-ctverec.jpg

08/06/2017

Kapela Jelen vystoupí pod širým nebem na Špilberku

Nově oznamujeme speciální open-air koncert kapely Jelen a hostů na místě s neopakovatelnou atmosférou. Po koncertě fotografování s kapelou a autogramiáda.

riff-raff.jpg

30/05/2017

Americký rapper Riff Raff nastaví uhlazenou tvář rapu

Mapujeme světovou hip hopovou scénu a představujeme houstonského rappera Riff Raffa, jehož tvorba je směsicí freestylu a rapu. Čeká vás nepředvídatelná excentrická show k albu Peach Panther doplněná o novinky z čerstvého mixtapu Aquaberry Aquarius. Hédonistu Riff Raffa uvede Robin Zoot ze stáje Milion+.

Fallgrapp-novinka.jpg

25/05/2017

Jedeme na vlně česko-slovenského ambientu

Oceňovaná slovenská skupina Fallgrapp vydala své druhé album V hmle, které u nás představí 25. 5. s houslovým triem a bicími. Alternativní elektroniku uvede Himalayan Dalai Lama. Večer zakončí známý slovenský producent Fvlcrvm.

Bulp-2-.jpg

10/05/2017

Představujeme aktuální slovenskou elektroniku

Dva oceňovaní zástupci slovenské elektronické scény Bulp a Jimmy Pé představí u nás svá nová alba. Myrsaka Tour nabídne magickou krajinu zvuků debutové desky Bulp. Kreativní průzkumník zlomených beatů Jimmy Pé představí různorodou produkci EP Masika s jasným rukopisem kombinujícím snové prvky s precizně vystavěnými beaty.