Elektra: Mikael Jonasson (SWE) & Orbith & support

Zařazeno v Techno, Party, ELEKTRA

FB událost
Pátek Červen
22
  • start: 21:00
  • cena předprodej: 350 Kč

Poslední jarní Elektra představí poprvé v ČR stockholmského DJ a producenta Mikaela Jonassona. Známá postava švédské ravové scény, člen vydavatelského teamu EXILE, producent do detailu propracovaných skladeb se sofistikovaným zvukem a důrazem na detail se těší masivní podpoře zásadních světových dýdžejů, fanoušků a rozhlasových stanic po celém světě.

Na svém nejnovějším releasu Und3rjord spojil síly s Alexem Bauem. Společně stvořili mohutnou zvukovou zeď postupně budovanou z rytmů a beatů. EP vyšlo 26. března 2018 na labelu ODD / EVEN, jednom z vydavatelských projektů Andre Kronerta, s exkluzivním přebalem Marcuse Suckuta.

Přidejte se k události na facebooku

Support:
Orbith
Eveline Fink (Berlin, DE)
Oldrich Sic Jr. (AT/CZ)

PŘEDPRODEJ: 350 Kč (+ poplatky sítě)
► Hostel Eleven, Dominikánská 11, (denně 8-22, bez poplatků)
► INDIES, Poštovská 2
► SMSTICKET.cz
► GOOUT.cz

V roce 2016 se přidal k vydavatelskému týmu značky EXILE, k trojici Johannes Heil, Markus Suckut a Andre Kronert. Čtveřice vzájemně se respektujících producentů pod heslem Dont speak, Dont think, Just Listen generuje nepřetržitý proud nahrávek a hudebních eventů, jimiž posunuje hranice současné klubové kultury.

Mikael Jonasson se hudbě věnuje od raného věku. Zájem mladého bubeníka a studenta hudební školy se v 90. letech nenávratně stočil k elektronické hudbě a technu. Začal shromažďovat každý analogový syntezátor, který mu přišel pod ruku a mohl si ho dovolit. Co začalo jako experimentování se zvuky, dozrálo během několika let v hudbu a v roce 1999 vydal svůj první vinyl.

Jonassonovu produkci najdeme ve vydavatelských korpusech mnoha významných labelů: Drumcode, Exile, Figure, Octopus Recordings, Phobiq. Má na kontě stovky vystoupení po celém světě. Sdílel stage s Adamem Beyerem, Lenem Fakim nebo Josephem Capriatim. Mezi jeho poslední zastávky patří legendární klub Berghain v Berlíně, Lehmann ve Stuttgartu, Privilege na Ibize, Lantern v Beijingu a svátek elektronické hudby ADE (Amsterdam Dance Event) v amsterodamských loděnicích.

www.facebook.com/official.mikael.jonasson
www.soundcloud.com/mikaeljonasson
www.beatport.com/artist/mikael-jonasson/9427