U2 revival | Bryan Adams revival

Zařazeno v Rock, Pop

FB událost
Středa Únor
10
2021
  • otevíráme: 19:00
  • start: 20:30

Nejlepší česko-slovenský revival irských U2 a skvělý revival kanadského zpěváka Bryan Adamse na jednom pódiu v jeden večer zahrají všechny největší světové hity těchto obou slavných interpretů. Nenechte si ujít dvojitou porci pořádné rockové muziky a přijďte si to s nimi užít. Bude to double rockový koncert jak má být.

Přidejte se k události na facebooku

PŘEDPRODEJ: 250 Kč (+ poplatky sítě)
► SMSTICKET.cz: https://www.smsticket.cz/vstupenky/20374-u2-bryan-adams-revival
► GOOUT.cz: https://goout.net/cs/listky/u2-and-bryan-adams-revival/ssbg/
► INDIES, Poštovská 2
► Hostel Eleven, Dominikánská 11, otevřeno 8–22h

U2 Desire Revival Band vznikl v roce 2001 a tvoří ho samí ostřílení muzikanti. Koncertuje po celé České republice, v Německu, Belgii, Holandsku, Rakousku, Polsku a na Slovensku. Hrává na domácích a zahraničních festivalech a jako předkapela na koncertech známých skupin, jako např.německých Scooter, českých Kryštof, Mandrage, Wohnout, Chinaski. Skupina hrává také na slavnostech měst, firemních i soukromých akcích, večírcích, plesech a také v hudebních klubech a pubech. U2 Desire Revival klade důraz jak na hudební preciznost, tak i na vizuální stránku a pódiovou show, která k irským U2 jako jedné z nejslavnějších rockových kapel všech dob neodmyslitelně patří. U2 Desire Revival se za 18 let svého působení dle ohlasu a spokojenosti fanoušků, hudebních agentur a jejich klientů právem řadí k nejlepším evropským U2 revivalům.

Bryan Adams Revival je jedním z projektů kapely Martin Kurc & Band, který vznikl spojením hlasového fondu Martina Kurce a líbivé muziky kanadské legendy Bryana Adamse. Kapela hrává po celé České republice a posluchači se mohou těšit na nejznámější písně Bryana Adamse jako Summer of '69, Run to you, I do it for you a mnoho dalších.