Smrtislav & Holden

Zařazeno v Rock, Pop, Alternativa, Indie

FB událost
Čtvrtek Duben
27
  • start: 20:00
  • cena předprodej: 150 Kč
  • cena na místě: 190 Kč

Notorickej samotář Smrtislav a kapela Holden, která bojuje se Střepy v postelích, vyjíždí na společné tour. Obě skupiny vydaly na podzim novou desku. Přijďte si na Flédu poslechnout jejich nové potemnělé hity.

Přidejte se k události na facebooku.

PŘEDPRODEJ:
► Café ELEVEN, Dominikánská 11 (denně 8-22, bez poplatků)
► INDIES, Poštovská 2
► SMSTICKET. cz
► GOOUT.cz

VSTUPNÉ:
předprodej: 150 Kč (+ poplatky sítě)/ na místě 190 Kč
STUDENTSKÁ SLEVA: 130 Kč (nutná registrace na webu, přihlášení jako uživatel a požádání o akreditace na webu, důvod: STUDENT a při vstupu se prokázat platným průkazem ISIC)

 

Smrtislav

Na podzim vydal Smrtislav svoji první desku Notorickej samotář. Má temný rockový opar, ironické texty a chytlavé refrény. Ambicí kapely je totiž vzkřísit český rock.
Lídrem projektu Smrtislav je muzikant známý jako Tuzex. Vypadá trochu jako Marilyn Manson a má za sebou působení v Sunshine, Vanesse, The Prostitutes nebo ve Scissorhands a Super Tuzex Bros. Ostatní členové Smrtislava nejsou pozadu: kytarista Jakub Zachoval je známý především z Lus3, bubeník Michal Mach hraje s Benem Cristovao, vystupoval s City Lights nebo River Jordan, a basák Kryštof Mašek momentálně doprovází Mekyho Žbirku.

 

 

Holden

Pražská indie-popová kapela Holden prošla minulý rok několika změnami. Zkrátila si název a začala zpívat v češtině. Na podzim vydala nové album Střepy v postelích, se kterým vyjela na společné tour s Mandrage.
Holden se pojmenovali podle hlavního hrdiny knihy Kdo chytá v žitě a popisuje tak člověka v postpubertálním věku, který není úplně dospělý, bojuje se svým životem tak, jak nejlíp ve svém věku může. To se odráží v jejich hudbě a textech, které jsou výpovědí mladého člověka ztraceného ve velkoměstě, chodícím po večírcích a bojujícím s nešťastnými láskami.
Kapela ve složení Martyn Starý, Timon Svoboda, Vladimír Staněk a Honza Janečka funguje od roku 2010.