Jana Jelínková & Sto zvířat - Dáma s čápem

Zařazeno v Ska

FB událost
Čtvrtek Listopad
23
  • start: 20:00
  • cena předprodej: 220 Kč
  • cena na místě: 280 Kč

Zpěvačka kapely STO ZVÍŘAT Jana Jelínková oslavila letos kulaté narozeniny, a jelikož více jak půl svého života strávila ve Zvířatech, vydává sólové album jako poděkování za její trpělivost, charisma a výdrž.

Přidejte se k události na facebooku

PŘEDPRODEJ: 220 Kč (+ poplatky sítě) 
► SMSTICKET.cz

► GOOUT.cz

 

CD DÁMA S ČÁPEM obsahuje 15 zcela nových songů. Všechny texty napsal tradičně Tomáš Belko a jedná se možná o jeho zatím nejsilnější a zároveň nejkřehčí textařské počin.
Hudebně se podíleli kromě členů Sto zvířat Honzy Kaliny, Mikiho Nopa a Jana Berušky Šobra také Filip Nebřenský ( Hmm.., Pískomil, ex Kašpárek v rohlíku), Matěj Belko (Lenka Dusilová, Mydy Rabycad), Karel Šváb (Tichá dohoda) a Milan Cimfe (ex Pražský výběr, Krucipisk).

 


Myšlenka na Janino "šansonové" album byla ve vzduchu již dlouho. Celé album se nese v lehce dekadentní atmosféře, ovšem se sarkastickým úšklebkem ve tváři. Koncertně jde o standardní základ kapely Sto zvířat, doplněný o hostující hudebníky. Pochopitelně nebudou na koncertech chybět songy jako Ty vole, na základní škole, Alice se dala na pití, Romeo a Julietta a další.

 

Album DÁMA S ČÁPEM vyšlo 14. července 2017 v den Janiných narozenin tradičně na nezávislém labelu 100PROmotion.