J.A.R. - Eskalace dobra Tour 2017

Zařazeno v Vše

FB událost
Sobota Listopad
04
  • start: 20:00
  • cena předprodej: 350 Kč
  • cena na místě: 400 Kč

Originální česká funky kapela J.A.R. představí koncertní show pro „přátele příležitostné eskalace věřící v neutuchající dobro”. ESKALACE DOBRA přinese politicky nekorektní humor, překvapivé změny stylu během písní, osobité a lety vyzrálé hlasy všech tří zpěváků a špičkové instrumentální výkony.

Přidejte se k události na Facebooku

PŘEDPRODEJ: 350 Kč (+ poplatky sítě) / 400 na místě Kč
► Hostel Eleven, Dominikánská 11, (denně 8-22, bez poplatků)
► INDIES, Poštovská 2
► SMSTICKET.cz
► GOOUT.cz

Dlouhohrající děcka mají novou desku Eskalace dobra. Rozhodli se v ní hodit umění tak trochu za hlavu a vyprodukovat pořádný nářez neotřelých beatů doplněných brilantními texty, které si berou na paškál nešvary postkomunistické společnosti. Album vznikla jako protipól eskalace násilí, která je všudypřítomná, od migračních stop přes Trumpa, Putina až po situaci v Sýrii a na Ukrajině. Jedenáct nových skladeb a několik bonusů včetně „Právě jsem se pochcala“ doplňují ilustrace na přebalu od brněnského výtvarníka a hudebníka Aleše Čumy.

J.A.R. nebo též Jednotka Akademického Rapu či Jaromír a Radomír vznikla symbolicky 17. listopadu 1989. Její základní sestavu v té době tvořili autor hudby Roman Holý a duo „akademických“ rapperů Oto Klempíř a Michael Viktořík. Dnešní J.A.R. nefunguje jako klasická kapela, ale jako příležitostné setkání raperů, jazzových hudebníků a producentů. Letos oslaví 28 let své existence. "Za tu dobu jsme vychlastali takovou větší přehradu a vyhulili malej prales," říká Oto Klempíř. "Myslím, že důvod, proč to vydrželo, je, že jsme spolu nespali," dodává Michael Viktořík.


www.facebook.com/jarprague/