Bulp + Jimmy Pé

Zařazeno v Elektronika

FB událost
Středa Květen
10
  • start: 20:00
  • cena předprodej: 200 Kč
  • cena na místě: 250 Kč

Dvě mladá oceňovaná slovenská uskupení elektronické hudby Bulp a Jimmy Pé se vydávají na Myrsaka Tour, kde představí svá nová alba. Bulp vydává debutovou desku Yrsa, jejíž úspěch předznamenává singl On The Run, který během týdne raketově vystoupal na první místo hitparády Osmička Rádia_FM. Jimmy Pé naživo předvede EP Masika.

Přidejte se k události na facebooku

PŘEDPRODEJ: 200 Kč (+ poplatky sítě)
SMSTICKET.cz

► GOOUT.cz

BULP

https://www.facebook.com/bulpmusic
https://soundcloud.com/bulp

Duo mladých producentů elektronické hudby sourozenců Sama Štefanca a vokalistky Jany Štefancové. Jejich tvorba představuje směs melodických linek, úderných rytmů, melancholických a emotivních motivů. V hudbě organicky spojují různorodé zvuky a hudební nástroje s důrazem na silnou melodii. V jejich skladbách se projevuje vliv Moderat, Bonobo nebo Mount Kimbie.
Bulp získal ocenění Objev roku na Radio_Head Awards 2015.


V roce 2015 jim vyšel singl Far Light, který následovalo album EP Endian. Obě desky sklidily mediální úspěch. Skladba Far Light 3 týdny bodovala na prvním místě v hitparádě Osmička Rádia_FM a skladba Over byla prezentovaná v československé hitparádě Velká Sedma pražského Rádia 1.

 

Jimmy Pé

https://www.facebook.com/pg/jimmypeofficial/
https://soundcloud.com/jimmy-pe

Sám sebe označuje jako kreativního průzkumníka zlomených beatů. Často má sklony znít melancholicky, ale vždy najde bod zvratu a posluchače zachrání před temnotou pořádnou dávkou euforie. Jeho produkce je různorodá s jasným rukopisem, který kombinuje snové prvky a precizně vystavěné beaty.
Jimmy Pé je spoluzakladatelem vydavatelství Gergaz a jeho skladby hrají a supportují světoznámí producenti a DJs jako Gaslamp Killer, Flying Lotus, Baauer, UZ či Lefto. Je vítězem DJ soutěže Red Bull Thre3style. Předskakoval Four Tet, Thundercat nebo Hudson Mohawke a zahrál si na Sziget festivalu, Ment Ljubljana a Liverpool Sound City.
Nové EP Masika vyšlo 23. března pod labelem Gergaz.